GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Users
hu: Felhasználók

en: Basics
hu: Alapok

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Domains
hu: Domének

en: Anonymize IP
hu: IP-címek névtelenítése

en: Track User ID
hu: Felhasználó-azonosító (UID) követése
