GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Roles
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur
