GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Roles
sv: Roller

en: Users
sv: Användare

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Domains
sv: Domäner
