GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்
