GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Include
tr: Dahil et

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Roles
tr: Roller

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Privacy
tr: Gizlilik

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: Domains
tr: Alan adları
