Galactic Dreamscape (1.0.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Address
fa: نشانی

en: Information
fa: اطلاعات

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم

en: Footer Third
fa: پاورقی سوم
