Galactic Dreamscape (1.0.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Address
pt: Endereço

en: Information
pt: Informações

en: Main Content
pt: Conteúdo Principal

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: Twitter Link
pt: Link do Twitter

en: Footer Third
pt: Terceiro rodapé

en: Facebook Link
pt: Link do Facebook

en: Show Social Icons
pt: Mostrar ícones Sociais

en: Show Slideshow
pt: Mostrar apresentação de slides

en: Linkedin Link
pt: Link do Linkedin
