Galactic Dreamscape (1.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Address
ar: العنوان

en: Information
ar: معلومات

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
