Galactic Dreamscape (1.0.1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: Address
de: Adresse

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Main Content
de: Inhalt

en: Main Navigation
de: Hauptnavigation

en: Sidebar First
de: Erste Seitenleiste

en: Sidebar Second
de: Zweite Seitenleiste

en: Footer First
de: Erste Fußzeile

en: Footer Second
de: Zweite Fußzeile

en: Twitter Link
de: Twitter-Link

en: Footer Third
de: Dritte Fußzeile

en: Footer Fourth
de: Vierte Fußzeile

en: Slide Description
de: Slide-Beschreibung

en: Facebook Link
de: Facebook-Link

en: Show Social Icons
de: Social-Media-Symbole anzeigen

en: Show Slideshow
de: Slideshow anzeigen

en: Social Media Link
de: Social-Media-Link

en: Linkedin Link
de: Linkedin-Link

en: Show/Hide social media links
de: Social-Media-Links anzeigen/ausblenden

en: Youtube Link
de: Youtube-Link

en: Footer Title
de: Fußzeilentitel
