Galactic Dreamscape (1.0.3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Address
hu: Cím

en: Slider
hu: Csúszka

en: Information
hu: Információ

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Main Content
hu: Tartalom

en: Main Navigation
hu: Fő navigáció

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése
