Galactic Dreamscape (1.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Address
sk: Adresa

en: Information
sk: Informácia

en: Main Content
sk: Hlavný obsah
