Galactic Dreamscape (1.0.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Information
vi: Thông tin

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
