Galleria JS (1.0.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Top
ar: الأعلى

en: Views
ar: الرؤى

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Theme
ar: حلة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: next
ar: التالي

en: Show
ar: عرض

en: Empty
ar: فارغ

en: Extend
ar: الوحدات

en: Transition
ar: الترجمة

en: Style
ar: نمط

en: Image crop
ar: قص الصورة

en: Debug
ar: تنقيح

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
