Galleria JS (1.0.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Theme
da: Tema

en: Bottom
da: Bund

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: next
da: næste

en: Show
da: Vis

en: Empty
da: Tom

en: Extend
da: Udvid

en: Transition
da: Overgang

en: Style
da: Typografi

en: Image crop
da: Billedbeskæring

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: Overlay opacity
da: Gennemsigtighed af overlejring

en: Queue
da: Kø

en: Display the results as a slideshow.
da: Vis resultater som et diasshow.

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Data source
da: Datakilde

en: Responsive
da: Responsivt
