Galleria JS (1.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Theme
et: Teema

en: Bottom
et: Alumine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: next
et: järgmine

en: Show
et: Näita

en: Empty
et: Tühi

en: Extend
et: Laienda

en: Transition
et: Olekusiire

en: Style
et: Stiil

en: Image crop
et: Pildi kärpija

en: Debug
et: Siluma

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Skin
et: Kujundus

en: Widgets
et: Vidinad

en: Responsive
et: Adapteeruv
