Galleria JS (1.0.0) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Theme
gl: Tema

en: Bottom
gl: Botón

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: next
gl: seg

en: Show
gl: Amosar

en: Empty
gl: Valeiro

en: Extend
gl: Estender

en: Style
gl: Estilo

en: Debug
gl: Depuración

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Skin
gl: Tema

en: Queue
gl: Cola

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa
