Galleria JS (1.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: next
lt: toliau

en: Show
lt: Rodyti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Extend
lt: Moduliai

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Style
lt: Stilius

en: Debug
lt: Derinimas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)
