Galleria JS (1.0.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Top
oc: Naut

en: Views
oc: Vistas

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Theme
oc: Tèma

en: Bottom
oc: Bas

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Show
oc: Afichar

en: Empty
oc: Void

en: Transition
oc: Transicion

en: Style
oc: Estil

en: Debug
oc: Depuracion

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Display the results as a slideshow.
oc: Aficha los resultats jos forma de diaporama.

en: Numbers
oc: Nombres

en: Slides
oc: Diapositivas

en: Select the skin to use for this display.  Skins allow for easily swappable layouts of things like next/prev links and thumbnails.  Note that not all skins support all widgets, so a combination of skins and widgets may lead to unpredictable results in layout.
oc: Seleccionar l'abilhatge a utilizar per aqueste afichatge. Los abilhatges permettent de cambiar facilement las mesas en pagina de choses coma los ligams "seguent/precedent" e les vignettes. Notatz que totes los abilhatges prenon pas en carga totes los widgets, doncas una combinason d'abilhatge e de widget pòt entraîner des resultats imprévisibles dins la mesa en pagina.

en: Slideshow Type
oc: Tipe de diaporama
