Galleria JS (1.0.1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Theme
fa: پوسته

en: Bottom
fa: پایین

en: Flash
fa: فلش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: next
fa: بعدی

en: Show
fa: نمایش

en: Empty
fa: خالی

en: Extend
fa: توسعه

en: Transition
fa: انتقال

en: Fade
fa: محو شدن

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Style
fa: سبک

en: Image crop
fa: برش تصویر

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Skin
fa: پوسته

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Slides
fa: اسلایدها

en: Slideshow Type
fa: نوع Slideshow
