Galleria JS (1.0.1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Numbers
kn: ಸಂಖ್ಯೆಗಳು
