Galleria JS (1.0.1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: next
sv: nästa

en: Show
sv: Visa

en: Empty
sv: Töm

en: Extend
sv: Utöka

en: Transition
sv: Övergång

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Style
sv: Stil

en: Image crop
sv: Bildbeskärning

en: Debug
sv: Felsök

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Skin
sv: Skal

en: Queue
sv: Kö

en: Display the results as a slideshow.
sv: Visa resultatet som ett bildspel.

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Numbers
sv: Nummer

en: Transition speed
sv: Övergångshastighet

en: Responsive
sv: Följsam
