Galleria JS (1.0.1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Theme
ta: தீம்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: next
ta: அடுத்தது

en: Show
ta: காட்டு

en: Empty
ta: காலி

en: Extend
ta: நீட்டிக்கவும்

en: Slide
ta: நழுவு

en: Style
ta: பாணி

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Queue
ta: வரிசை

en: Galleria
ta: காலரியா
