Galleria JS (1.0.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: False
th: เท็จ

en: Views
th: ดู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: next
th: ถัดไป ›

en: Show
th: แสดง

en: Extend
th: ส่วนขยาย
