Galleria JS (1.0.1) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Theme
tr: Tema

en: Bottom
tr: Alt

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: next
tr: sonraki

en: Show
tr: Göster

en: Empty
tr: Boş

en: Extend
tr: Modüller

en: Transition
tr: Geçiş

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Image crop
tr: Görüntü kırpma

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Widgets
tr: Arayüz nesneleri

en: Display the results as a slideshow.
tr: Sonuçları bir slayt gösterisi olarak göster.

en: Galleria
tr: Galeri

en: Transition speed
tr: Geçiş hızı

en: Responsive
tr: Duyarlı
