Galleria JS (1.1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Views
cy: Gwelediadau

en: History
cy: Hanes

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Theme
cy: Thema

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Empty
cy: Gwag

en: Style
cy: Arddull
