Galleria JS (1.1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: History
af: Geskiedenis

en: next
af: volgende

en: Show
af: Vertoon
