Galleria JS (1.1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Top
ast: Cimeru

en: History
ast: Historial

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Show
ast: Amosar

en: Empty
ast: Ermu
