Galleria JS (1.1.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Views
az: Görünüşlər

en: History
az: Tarix

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Theme
az: Tema

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Show
az: Göstər

en: Empty
az: Boş

en: Extend
az: Əlavələr

en: Transition
az: Keçid

en: Style
az: Stil

en: Image crop
az: Şəkil kəsimi

en: Debug
az: Debaq

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
