Galleria JS (1.1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: History
bg: История

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Bottom
bg: Дъно

en: next
bg: Следваща

en: Show
bg: Покажи

en: Empty
bg: Празно

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
