Galleria JS (1.1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: History
bs: Istorija

en: Theme
bs: Tema

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Style
bs: Stil
