Galleria JS (1.1.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: History
hr: Povijest

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Theme
hr: Tema

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: next
hr: sljedeći

en: Show
hr: Prikaži

en: Empty
hr: Prazno

en: Style
hr: Stil

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Overlay opacity
hr: Prozirnost prekrivanja

en: Display the results as a slideshow.
hr: Prikazuje rezultate unutar slideshow-a.
