Galleria JS (1.1.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: History
sk: História

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: next
sk: ďalej

en: Show
sk: Zobraziť

en: Empty
sk: Prázdne

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Style
sk: Štýl

en: Debug
sk: Ladenie

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Queue
sk: Rad
