Galleria JS (1.1.1) - en to uk translation catalogue (57 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: History
uk: Історія

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Theme
uk: Тема

en: Bottom
uk: Знизу

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: next
uk: наступний

en: Show
uk: Показати

en: Idle time
uk: Час простою

en: Empty
uk: Порожньо

en: Extend
uk: Розширення

en: Transition
uk: Перехід

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Style
uk: Стиль

en: Carousel
uk: Карусель

en: Image crop
uk: Кадрування зображення

en: Debug
uk: Зневадження

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Auto
uk: Авто

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Overlay opacity
uk: Прозорість перекриття

en: Widgets
uk: Віджети

en: Queue
uk: Черга

en: Display the results as a slideshow.
uk: Відображати результати у вигляді слайд-шоу

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Data source
uk: Джерело даних

en: Numbers
uk: Числа

en: Transition speed
uk: Швидкість переходу

en: Show info
uk: Показувати довідку

en: Easing
uk: Ослаблення

en: documentation
uk: документації

en: Custom theme
uk: Власна тема

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Row class
uk: Клас рядка

en: Data selector
uk: Селектор даних

en: Slides
uk: Слайди

en: Select the skin to use for this display.  Skins allow for easily swappable layouts of things like next/prev links and thumbnails.  Note that not all skins support all widgets, so a combination of skins and widgets may lead to unpredictable results in layout.
uk: Виберіть обкладинку, що використовуватиметься для цього відображення. Обкладинки дозволяють легко змінювати схему розташування таких елементів, як посилання наступного/попереднього слайдів та мініатюри. Зверніть увагу, що не всі обкладинки підтримуються віджетами, тому поєднання обкладинки і віджетів може призвести до непередбачуваних наслідків в схемі розташування.

en: Slideshow Type
uk: Тип слайд-шоу

en: Pulse
uk: Імпульс

en: Modules Page
uk: Сторінка модулів

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: @module options
uk: Параметри @module

en: Dummy
uk: Фіктивне

en: @location Widgets
uk: Віджети @location

en: Should @name be rendered at the @location of the slides.
uk: Чи має @name відображатися @location слайдів.

en: Weight of the @name
uk: Вага для @name

en: Determines in what order the @name appears. A lower weight will cause the @name to be above higher weight items.
uk: Визначає послідовність відображення @name. Чим менше вага, тим вище @name розташовуватиметься над елементами з більшою вагою.

en: There is no Views Slideshow plugin enabled. Go to the @modules and enable a Views Slideshow plugin module. For example Views Slideshow Cycle.
uk: Плагін Слайд-шоу видів не ввімкнено. Перейдіть до @modules і ввімкніть модуль плагіна Слайд-шоу видів. Наприклад, Коло для Слайд-шоу видів.
