Galleria JS (1.1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Bottom
gu: નીચે

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
