Galleria JS (1.1.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Top
hi: ऊपर

en: Views
hi: द्रश्य

en: History
hi: इतिहास

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Theme
hi: थीम

en: Bottom
hi: तल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: next
hi: अगला

en: Show
hi: दिखाये

en: Empty
hi: खाली

en: Extend
hi: विस्तार

en: Transition
hi: संक्रमण

en: Style
hi: अंदाज

en: Debug
hi: डिबग
