Galleria JS (1.1.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: History
is: Saga

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Theme
is: Þema

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Show
is: Sýna

en: Empty
is: Tóm

en: Extend
is: Bæta við

en: Style
is: Stíll
