Galleria JS (1.1.1) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: History
nl: Historie

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Flash
nl: Flits

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: next
nl: volgende

en: Show
nl: Weergeven

en: Empty
nl: Leeg

en: Extend
nl: Uitbreiding

en: Transition
nl: Overgang

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Style
nl: Stijl

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Image crop
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Auto
nl: Automatisch

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Display the results as a slideshow.
nl: Resultaten als een diavoorstelling weergeven.

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Numbers
nl: Nummers

en: Transition speed
nl: Overgangssnelheid

en: Show info
nl: Toon info

en: documentation
nl: documentatie

en: Classic
nl: Klassiek

en: Show counter
nl: Teller weergeven

en: Custom theme
nl: Aangepast thema

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Row class
nl: Rijklasse

en: Slideshow Type
nl: Slideshow-type

en: Pulse
nl: Pulseren
