Galleria JS (1.1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Top
sl: Na vrhu

en: History
sl: Zgodovina

en: Theme
sl: Tema

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Show
sl: Prikaži

en: Debug
sl: Razhroščevanje
