Galleria JS (1.1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Top
ug: ئۈستى

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
