Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Grid
hu: Rács

en: About
hu: Leírás

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Nothing
hu: Semmi

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
