Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Show
ta: காட்டு

en: Grid
ta: கட்டம்

en: About
ta: பற்றி

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
