Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Show
tr: Göster

en: Grid
tr: Izgara

en: About
tr: Hakkında

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
