Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Show
bo: སྟོན

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
