Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Show
fr: Afficher

en: Grid
fr: Grille

en: About
fr: À propos

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Nothing
fr: Rien

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
