Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Arquivo

en: Show
pt: Exibir

en: Grid
pt: Grade

en: About
pt: Sobre

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Nothing
pt: Nada

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagens
