Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
