Gallery Slider for Multiple Images (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Show
uk: Показати

en: Grid
uk: Сітка

en: About
uk: Про модуль

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Nothing
uk: Нічого

en: Nav
uk: Навігація

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
