Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Show
ar: عرض

en: Grid
ar: شبكة

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Nothing
ar: لا شيء
