Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Show
he: הצג

en: Grid
he: רשת

en: About
he: אודות

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
