Gallery Slider for Multiple Images (8.x-3.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Show
hr: Prikaži

en: Grid
hr: Mreža

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Nothing
hr: Ništa
